Firma Kominki Onyx zajmuje się sprzedażą, montażem oraz obudową wkładów kominkowych, także wkładu klienta. Naszym Klientom oferujemy doradztwo oraz pomoc w wyborze kominka (od A do Z). W ofercie posiadamy wkłady żeliwne, stalowe, z płaszczem wodnym oraz piecyki wolnostojące renomowanych firm krajowych i zagranicznych. Wykonujemy instalacje dystrybucji gorącego powietrza (DGP) - grawitacyjne jak i wymuszone.

Posiadamy długoletnie doświadczenie, które gwarantuje solidność i fachowość wykonania. Udzielamy gwarancji na nasze usługi.

Kominek wcale nie musi być drogi, a nasza firma jest w stanie to udowodnić! U nas najtańszy, ale ładny kominek (wkład kominkowy eko, obudowa, materiały jak również robocizna) kupisz już od 6700 zł. Naszych Klientów nie musi interesować nic poza płatnością. Jesteśmy solidną firmą ceniącą sobie punktualność i dokładność wykonania, firma na której można polegać!!! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Nie wychodź z domu, nie trać czasu.

PAMIĘTAJ!

TO MY PRZYJEŻDŻAMY DO CIEBIE.

Przywozimy zdjęcia, katalogi, cenniki i na miejscu dobieramy najodpowiedniejszy model kominka dla Ciebie i Twojego domu. Działamy na terenie Małopolski (Kraków, Wieliczka, Brzesko, Bochnia, Niepołomice, Gdów i okolice)© 2012-2020 Kominki ONYX     Design by LemonLine.pl
Realizacje kominków w Krakowie i Wieliczce.

hit counter