Firma Kominki Onyx zajmuje się sprzedażą, montażem oraz obudową wkładów kominkowych, także wkładu klienta. Naszym Klientom oferujemy doradztwo oraz pomoc w wyborze kominka (od A do Z). W ofercie posiadamy wkłady żeliwne, stalowe, z płaszczem wodnym oraz piecyki wolnostojące renomowanych firm krajowych i zagranicznych. Wykonujemy instalacje dystrybucji gorącego powietrza (DGP) - grawitacyjne jak i wymuszone.

Posiadamy długoletnie doświadczenie, które gwarantuje solidność i fachowość wykonania. Udzielamy gwarancji na nasze usługi.

Kominek wcale nie musi być drogi, a nasza firma jest w stanie to udowodnić! U nas najtańszy, ale ładny kominek (wkład kominkowy, obudowa, materiały, robocizna) kupisz już od 4500 zł. Naszych Klientów nie musi interesować nic poza płatnością. Jesteśmy solidną firmą ceniącą sobie punktualność i dokładność wykonania, firma na której można polegać!!! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Nie wychodź z domu, nie trać czasu.

PAMIĘTAJ!

TO MY PRZYJEŻDŻAMY DO CIEBIE.

Przywozimy zdjęcia, katalogi, cenniki i na miejscu dobieramy najodpowiedniejszy model kominka dla Ciebie i Twojego domu. Działamy na terenie Małopolski (Kraków, Wieliczka, Brzesko, Bochnia, Niepołomice, Gdów i okolice)© 2012-2018 Kominki ONYX     Design by LemonLine.pl
Realizacje kominków w Krakowie i Wieliczce.

hit counter